Destek Hattı:

+90 507 248 42 50

Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

IDEAS DANIŞMANLIK, 2008 yılından bugüne, ülkemizin önde gelen firmaları, sivil toplum kuruluşları ve kamu kurum ve kuruluşları ile yatırımların devlet destekleri ile finansmanı konusunda işbirliği yapmaktadır. İş fikirlerinin projelendirilmesi ve başvuru süreçleri aşamasında firma analizini en doğru ve verimli biçimde gerçekleştirmekte; bu hizmeti, projenin hayata geçirilmesi ve tamamlanması süreçlerinde verdiği hizmet ile desteklemektedir. IDEAS DANIŞMANLIK iş birliğinde gerçekleşen projelerin sanayimize ve topluma katma değer yaratması ve ülkemizin küresel ekonomideki rekabet düzeyini arttırması ana hedefimizdir.

IDEAS DANIŞMANLIK, Türk sanayisinin bel kemiği olan KOBİ’ler, sivil toplum kuruluşları, belediye ve ilgili diğer kamu kurum ve kuruluşları ile yurdun dört bir yanında, onlarca sektörde çok sayıda projeyi başarı ile yürütmektedir.

Misyonumuz;

Verdiğimiz hizmetlerle çözüm ortağı anlayışı içinde çalıştığımız bireysel ve kurumsal müşterilerimize hedeflerine ulaşmalarına katkı sağlamaktır.

Vizyonumuz;

Ülkemizde, destek görmeye uygun her yatırıma katkı sağlamak, bireylere ve kurumlara verdiğimiz hizmetlerle, uzun vadeli çözüm ortaklığına dayanan ilişkiler kurmak, güvenilir ve saygın bir şirket olarak sektörde akla gelen ilk firma olarak yer almak.

Saygılarımla,
Didem Görgün